Dystrybucja

Fornaroli Polymers SP ZOO
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.fornarolipolymers.pl/wp-content/uploads/2022/12/fornaroli-italia-polonia.jpeg

DystrybucjaZintegrowana logistyka

Bezpieczeństwo, szybkość i poszanowanie środowiska gwarantują nasze magazyny do przechowywania polimerów i płynnych chemikaliów.

Każdy materiał wysyłany z naszych magazynów jest oznakowany i skorelowany z certyfikatem analizy odpowiadającym numerowi partii na opakowaniu w celu zapewnienia właściwej identyfikowalności. Operacje magazynowania i pakowania odbywają się zgodnie z normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska, a sprzęt i zbiorniki są zawsze czyszczone, aby zapobiec potencjalnym zanieczyszczeniom. Oferujemy wysoką jakość opakowań oraz bardzo szybkie terminy realizacji. Ponadto zintegrowane operacje logistyczne pozwalają zawsze być na bieżąco ze statusem zamówień.

https://www.fornarolipolymers.pl/wp-content/uploads/2021/03/bg-8.jpg

LOGISTYKAPolimery termoplastyczne

Nasze magazyny wyposażone są w odpowiednie struktury, aby móc zaoferować naszym klientom każdy materiał, zapakowany w żądany rodzaj opakowania, dostosowując każde opakowanie tak, aby było najbardziej odpowiednie dla danego materiału. Jesteśmy wyposażeni, aby być w stanie obsługiwać i pakować w następujących opakowaniach.

Worki 25 kg na paletach
Worki Big Bag z wewnętrzną wyściółką na paletach
Oktabiny tekturowe z wkładką wewnętrzną na paletach
Cysterna przeznaczona do transportu polimerów termoplastycznych w granulkach lub proszkach
https://www.fornarolipolymers.pl/wp-content/uploads/2021/03/assistenza-1.jpg

OBSŁUGA KLIENTAWszelka pomoc, jakiej potrzebujesz

Nasz dział obsługi klienta jest odpowiedzialny za dostarczenie, oprócz wszystkich niezbędnych informacji handlowych, również kompletnej dokumentacji technicznej każdego materiału: od kart charakterystyki do wszystkich deklaracji, zawsze aktualnych, zgodnie z różnymi obowiązującymi przepisami.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami
ametikos@fornarolipolymers.pl